Usługi

Sopot - Oferta Wywozu gruzu w workach

Na terenie Sopotu, oferujemy wywóz gruzu w workach typu Big-bag.

 

Cennik wywozu gruzu w workach dla Sopotu

 

Dostarczamy worek do Państwa w umówionym podczas rozmowy telefonicznej czy zleceniu mailowym czasie.

Odbiór następuje po informacji zwrotnej do trzech dni roboczych lub w podanym przez odbierającego zlecenie pracownika terminie w przypadku zgłoszenia sms muszą państwo dostać wiadomość zwrotną z terminem odbioru .

W miejsca mało dostępne czy nie pozwalające na podstawienie kontenera proponujemy "tak zwane" pakiety kontenerowe - minimum 3 maksimum 5 worków o wymiarach 100x100x100cm, 120x100x100cm czy 140x100x100cm w zależności od wielkości zestawu przeznaczenia i miejsca podstawienia ceny zaczynają się od 600 zł.

 

Posiadamy cztery rodzaje worków:

 

Worki na gruz Sopot - 1 tona - od 90zł

od 260,00 zł

Worki na gruz Sopot - 1,6 tony - od 130zł

od 290,00 zł

Worki na gruz Sopot - 2 tony - od 150zł

od 300,00 zł

Worki na gruz Sopot - 2,5 tony - od 160zł

od 320,00 zł

Oczywiście istnieje możliwość negocjacji ceny i rabaty dla stałych klientów dlatego zachęcamy do zainteresowania nasza ofertą osoby prywatne jak i firmy.

Worki przeznaczone są na odpady remontowo budowlane i tak na gruz tzw. Czysty (tańszy) czyli cegła pustak tynk kafle czy posadzki betonowe i mieszany (droższy), czyli płyty R/G, PCV drewno folia papier itp. W stosunku 80% czyste do 20% inne w przypadku zamówienia worka na gruz mieszany nie muszą Państwo segregować odpadów .

Gdy worek wynajęty jest na same płyty K/G, styropian z elewacji czy same śmieci typu folia, karton, czy styropian z opakowań cena za odbiór takich odpadów ustalana jest indywidualnie i zależna jest od wielkości worka. Nasze worki mogą służyć do sprzątania ogrodów, piwnic, garaży czy ogrodów.

Firma KMD GRUZ nie zajmuje się odbiorem odpadów niebezpiecznych czyli zawierającymi substancje żrące, azbest czy eternit, papy a także sypkich i płynnych substancji chemicznych tzw. suchego betonu mogącego uszkodzić worek i uniemożliwić jego odbiór a to spowoduje naliczenie dodatkowych kosztów.
NIE ODBIERAMY ODPADÓW KOMUNALNYCH i takie też nie mogą znajdować się w naszych workach.

INFORMACJE I WARUNKI NA STRONIE SĄ OGÓLNE I MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD ZAWARTYCH NA UMOWIE, FAKTURZE CZY DOKUMENCIE KP.

ISTOTNE I WIĄŻĄCE USTALENIA ORAZ WARUNKI ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEKAZANYCH DOKUMENTACH I PODPISANYCH PRZEZ PAŃSTWA CZY OSOBY DO TEGO WYTYPOWANE.

 

Informacje o pozwoleniach na zajęcie pasa ruchu drogowego