Usługi

Wywóz gruzu w workach Wejherowo

Na terenie Wejherowa, oferujemy wywóz gruzu w workach typu Big-bag. Posiadamy cztery rodzaje worków:

 

Worki na gruz Wejherowo - 1 tona - od 150zł

od 330,00 zł

Worki na gruz Wejherowo - 1,6 tony - od 170zł

od 350,00 zł

Worki na gruz Wejherowo - 2 tony - od 200zł

od 370,00 zł

Worki na gruz Wejherowo - 2,5 tony - od 220zł

od 380,00 zł

 

Sprawdź cennik dla Wejherowa

 

Dostarczamy worek do Państwa w umówionym podczas rozmowy telefonicznej czy zleceniu mailowym czasie.

Odbiór następuje po informacji zwrotnej do trzech dni roboczych lub w podanym przez odbierającego zlecenie pracownika terminie w przypadku zgłoszenia sms muszą państwo dostać wiadomość zwrotną z terminem odbioru .

W miejsca mało dostępne czy nie pozwalające na podstawienie kontenera proponujemy "tak zwane" pakiety kontenerowe - minimum 3 maksimum 5 worków o wymiarach 100x100x100cm, 120x100x100cm czy 140x100x100cm w zależności od wielkości zestawu przeznaczenia i miejsca podstawienia ceny zaczynają się od 690 zł.

Oczywiście istnieje możliwość negocjacji ceny i rabaty dla stałych klientów dlatego zachęcamy do zainteresowania nasza ofertą osoby prywatne jak i firmy.

Worki przeznaczone są na odpady remontowo budowlane i tak na gruz tzw. Czysty (tańszy) czyli cegła pustak tynk kafle czy posadzki betonowe i mieszany (droższy), czyli płyty R/G, PCV drewno folia papier itp. W stosunku 70% czyste do 30% inne w przypadku zamówienia worka na gruz mieszany nie muszą Państwo segregować odpadów .

Gdy worek wynajęty jest na same płyty K/G, styropian z elewacji czy same śmieci typu folia, karton, czy styropian z opakowań cena za odbiór takich odpadów ustalana jest indywidualnie i zależna jest od wielkości worka. Nasze worki mogą służyć do sprzątania ogrodów, piwnic, garaży czy ogrodów.

Firma KMD GRUZ nie zajmuje się odbiorem odpadów niebezpiecznych czyli zawierającymi substancje żrące, azbest czy eternit, papy a także sypkich i płynnych substancji chemicznych tzw. suchego betonu mogącego uszkodzić worek i uniemożliwić jego odbiór a to spowoduje naliczenie dodatkowych kosztów.
NIE ODBIERAMY ODPADÓW KOMUNALNYCH i takie też nie mogą znajdować się w naszych workach.

Przy dostawie worka zawsze ustalane jest miejsce jego postawienie umożliwiające odbiór samochodem ciężarowym z HDS czyli worki muszą stać jak najbliżej jezdni nie dalej niż 1m od jej krawędzi ,chodnika przy posesji pod rygorem nie wykonania usługi bez zwrotu kosztów worki nie mogą zmieniać miejsca podstawienia czyli tego zawartego w umowie. Nie mogą stać pod tunelami, przewodami wysokiego napięcia na skarpach zastawione samochodami ponieważ nie dźwigamy worków nad pojazdami czy innymi elementami, a także nie ściągamy worków z podwyższeń.

Dostarczamy worki nowe lub używane estetycznie zapakowane i nie zajmują dużo miejsca więc mogą być zamówione wcześniej ale nie za wcześnie, ponieważ:

worki wynajmowane są na konkretny okres 21 dni, z możliwością przedłużenia - po informacji telefonicznej - jednak nie dłużej niż na 6 tygodni.

Jeżeli firma nie otrzyma informacji o potrzebie przedłużenia terminu wynajmu worka - usunie go w wyznaczonym terminie, bez uprzedzania Klienta o tym fakcie.

"KLIENT ZOBOWIĄZANY JEST DO PRZECZYTANIA DOKUMENTU W FORMIE PISEMNEJ PODCZAS DOSTAWY CZY TO WORKA , KONTENERA CZY KRUSZYW"

W myśl ustawy o porządku w gminie za worek i porządek wokół niego odpowiada zamawiający , worek nie może być przeładowany, a rzeczy pozostawione poza workiem nie będą zabrane. W niektórych przypadkach, worek może być usunięty przed terminem np. święta państwowe, czy regionalne (dotyczy centrum miast), gdy został postawiony w niedozwolonym miejscu i zagraża bezpieczeństwu. W takich przypadkach worek może usunąć miasto bez informowania klienta, firma nie podstawia worków zastępczych tylko kolejne.

Stawiając worek w centrum miast na pasie drogowym niezbędne jest posiadanie zezwolenia na zajęcie takiego miejsca z Zarządem Dróg i Zieleni danego miasta. W przypadku nałożenia kary będzie nią obciążony wynajmujący.

INFORMACJE I WARUNKI NA STRONIE SĄ OGÓLNE I MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ OD ZAWARTYCH NA UMOWIE, FAKTURZE CZY DOKUMENCIE KP.

ISTOTNE I WIĄŻĄCE USTALENIA ORAZ WARUNKI ZNAJDUJĄ SIĘ W PRZEKAZANYCH DOKUMENTACH I PODPISANYCH PRZEZ PAŃSTWA CZY OSOBY DO TEGO WYTYPOWANE.

 

Informacje o pozwoleniach na zajęcie pasa ruchu drogowego